7/24 Müşteri Hizmetleri

Sektörel Firma Mailleri 2020

Türkiye Geneli Firmalar Mail Adresleri
Türkiye Genelinde 2019 yılında son güncellemesi yapılan paketimiz Otomotivden, Sağlığa, Tekstilden, Perakende sektörüne kadar birçok sektörde 800.000 mail adresinin bulunduğu özel pakettir. Firmaların kendilerini veya ürünlerini tanıtabilecekleri en ideal rehberdir. Firma E-mail adresleri Paketi sizinde kazancınızı arttıracak.

Güncelleme Tarihi  : 2020 (GEÇERSİZ MAİL KONTROLÜ YAPILMIŞTIR,%95 ÜZERİ AKTİF MAİL ADRESLERİDİR)

Paket kapsamında 800.000 Mail adresi bulunmaktadır

Sektörel kullanım için özel hazırlanmış bu paket firmalara ulaşmak isteyen müşterilerimiz için ideal bir rehber niteliğindedir.

Kendi Reklamınızı Yapın Paranız Cebinizde Kalsın
Firmanızın reklamını kendi hedef kitlenize en güncel ve en gerçek mail adresleri ile ulaştırabilirsiniz. Firma mail adresleri paketi  ile  hem çok etkili reklam yapmış olursunuz hem de milyonlarca liralık reklam maliyetini çok daha uygun fiyatlarla boşa zaman kaybetmeden yapmış olursunuz.

Firma Mail Adresleri paketimiz ve diğer paketler her ay tarafımızca güncellenip satışa sunulmaktadır. Firmanızın satış, pazarlama ve reklam faaliyetlerini kısa zaman içersinde en üst düzeye çıkarmanızı sağlayan en etkili pakettir. Günümüzde insanlar evde ve işte interneti daha fazla kullanıyorlar. Televizyonlara yapılan yüksek reklam maliyetlerine ise sadece belirili firmalar ulaşabilirler. Kendi tanıtım kampanyanızı oluşturarak firmanızı ve ürünlerinizi ön plana çıkarabilirsiniz.

Sizde profesyonelce hazırlanmış bu eşsiz ürüne sahip olmak istiyorsanız lütfen irtibata geçiniz.

FİYAT: 1250 TL

SATIN AL 

Posted in Genel and tagged , , , .

Comments are closed.

WhatsApp WhatsApp Müşteri Hizmetleri