7/24 Müşteri Hizmetleri

Dikkat edilmesi gereken hususlar

E-posta ve İzin Uygulamaları

1. Hizmetler’le bağlantılı olarak gönderilen her e-posta mesajı hementoplumail.com’in “abonelikten çıkma” linkini içermektedir. Söz konusu her link mesajı göndermenizden itibaren otuz (30) gün boyunca aktif olacaktır. Söz konusu linki kaldırmamayı, işlevsiz hale getirmemeyi ya da bunlara teşebbüs etmemeyi kabul etmektesiniz.

2. Sadece izinlerini almış olduğunuz kişileri içeren listeleri almayı, bunlara ulaşmayı ve bunları kullanmayı kabul etmektesiniz, söz konusu izin yazılı olarak ya da elektronik iletişim araçlarıyla alınmış olabilir (not: satın alınan listeler kullanılamaz; sorunuz varsa lütfen hementoplumail.com ile iletişime geçiniz). Alıcılara gönderilen e-postaların içeriği izinle bağlantılı olmalı ve göndericinin kimliğinin, konunun ve amacın ve aynı zamanda fiziksel bir adresin ve e-posta adresinin de anlaşılmasına yetecek bilgileri içermelidir.

3. Dağıtım listelerine, haber gruplarına veya spam e-posta adreslerine mesaj gönderemezsiniz.

4. Müşteriler 7 gün içinde abonelikten çıkma işlemlerini inceleyecek, düzeltecek ve işleme koyacaktır. Hementoplumail.com hesabınız aracılığıyla mesajların gönderildiği e-posta adreslerini güncellemek ise sizin sorumluluğunuzdadır.

5. Hizmet aracılığıyla göndermiş olduğunuz e-postalar, alıcılar tarafından suistimal sebebiyle şikayet edilebilir. Gizlilik sebebiyle Hementoplumail.com, e-posta kampanyanızı şikayet eden kişilerin e-posta adreslerini sizinle paylaşamamaktadır. E-posta kampanyanızın, endüstri normlarının üzerinde şikayet almamasını sağlamak sizin sorumluluğunuzdadır. Hementoplumail.com, tamamen kendi takdirinde olmak üzere, suistimal sebebiyle alınan şikayetlerin endüstri normları çerçevesinde olup olmadığına karar verecektir, kararı bu Sözleşme çerçevesinde nihai, bağlayıcı ve kesin olacaktır.

6. Hementoplumail.com tamamen kendi takdirinde olmak üzere, yukarıda belirtilen e-posta ve izin uygulamalarından herhangi birini ya da Hementoplumail.com Anti-Spam Politikası’nı ihlal ettiğinize inanırsa, tamamen kendi takdirinde olmak üzere Hizmetler’e erişiminizi ödediğiniz bedeli iade etmeksizin derhal kesebilir.

7. Hesabınız herhangi bir sebeple Hementoplumail.com tarafından iptal edilirse, bir daha Hementoplumail.com Hizmetleri’ne başka bir isim altında ulaşmanız mümkün olmayacaktır.

8. Söz konusu içeriğin tüm mülkiyet hakları size ait olmadıkça (ya da söz konusu içerikteki mülkiyet hakkının sahibinden geçerli bir lisans almadıkça) ve ilgili tüm gizlilik ve tanıtım haklarıyla ilgili olarak ibraname almadığınız sürece, elektronik haber bülteni yaratmak ya da başka bir sebeple websitesine içerik eklemeyeceğinizi ya da yüklemeyeceğinizi beyan ve taahhüt etmektesiniz.

Posted in Genel.

Comments are closed.

WhatsApp WhatsApp Müşteri Hizmetleri